22Eyl
Standard Post with Image

KTO Karatay Üniversitesi ile TÜMSİAD Arasında Protokol İmzalandı

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ile Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Konya Şubesi arasında uygulanmak üzere protokol imzalandı.

Görüntüle
15Eyl
Standard Post with Image

KTO Karatay Üniversitesi'nden Yerli Otomobil

AR-GE Topluluğu, yerli alternatif enerjili araç projesiyle, önümüzdeki yüzyıla yön verecek olan elektrikli otomobil sektöründe dikkat çeken bir başarıya imza atarak “DİRİLİŞ 1251” aracını üretti.

Görüntüle
05Eyl
Standard Post with Image

KTO Karatay Üniversitesi Suriyelilere İlişkin Çalıştay Raporunu Yayımladı

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen “Konya’da Yaşayan Suriyeliler: Güncel Sorunlar ve Çözüm Önerileri Çalıştayı” sonuç raporu yayımlandı. 

Görüntüle
25Ağu
Standard Post with Image

“Direniş Karatay” ın Çekimleri Tamamlandı

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi’nin yapımcılığını üstlendiği “Direniş Karatay” filminin yaklaşık 2 ay süren çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamlandı.

Görüntüle
23Ağu
Standard Post with Image

KTO Karatay Üniversitesi Emin Adımlarla 2051 Yılına İlerliyor

Bugün, Konya ekonomisini geliştirme adına, Konya Ticaret Odası çatısı altında KTO Karatay Üniversitesi, KTO Eğitim ve Sağlık Vakfı, Uluslararası Fuar Merkezi ve Mesleki Eğitim Merkezi ile bütünleşik bir yapıyla şehrimize hizmetimizi artırmak için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. 

Görüntüle
14Ağu
Standard Post with Image

Direniş Karatay’a Sivil Toplum Kuruluşlarından Tam Destek

Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Öztürk eşliğinde gerçekleşen ziyarette İHH, TİMAV, Büyük Selçuklu Vakfı, AYDER, MEMUR-SEN, Mimar Sinan Mühendisler Birliği, KADEM, Din Görevlileri Derneği, AKÇED, Esnaf Kefalet Kooperatifi, Konya İçme Suları Vakfı ve İki Doğu İki Batı Uluslararası Öğrenci Derneği’nin başkan ve temsilcileri platoyu gezdi.

Görüntüle
09Ağu
Standard Post with Image

Karataylı Öğrencilere Ödül Yağmuru

Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığının düzenlediği “Hayalindeki İtfaiyeyi Resimle” yarışmasına 8 öğrencisiyle katılan KTO Karatay Üniversitesinin 8 öğrencisi de ödül kazandı.

Görüntüle
07Ağu
Standard Post with Image

Direniş Karatay’a İş Dünyasından Tam Destek

Selçuklu tarihinin konu edildiği ve Anadolu topraklarının direnişinin anlatıldığı film için kurulan platoyu; Selçuk Öztürk eşliğinde MÜSİAD Konya Şubesi, ASKON Konya Şubesi, KOMÜT, DERSİAD Konya Şubesi, KONTİMDER, İpekyolu İş Adamları Derneği, Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) ve Konya Ekonomi Kulübü başkan ve temsilcileri gezdi.

Görüntüle