SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ
YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI
 (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

Ad Soyadı Bölüm Değerlendirme
SERKAN YILMAZ Sosyal Hizmet KABUL
ABDULSAMET KAYAN Sosyal Hizmet KABUL
ÇEHRİ NAS COŞKUN Psikoloji KABUL
EMEL YÜKSEL Sosyoloji KABUL

 

İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI
 (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)


Ad
Soyadı Bölüm Değerlendirme
SEDAT DENİZ İşletme KABUL
ONUR KELEŞ Lojistik Yönetimi KABUL

GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ
YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI
 (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)


Ad
Soyadı Bölüm Başvuru Sonucu
FURKAN ŞİNASİ ÇİNKILIÇ Mimarlık KABUL
SEVDE ÇAĞLAYAN Mimarlık KABUL
BEYZANUR ZORLU Mimarlık KABUL
İLAYDA MİRAÇ YALÇIN Mimarlık KABUL
HAFİZE NUR DİNLER Mimarlık KABUL
KARDELEN ARICI İç Mimarlık KABUL

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI
 (MADDE 11 KAPSAMINDA)

Ad Soyadı Bölüm Başvuru Sonucu
FATMANUR KAPLAN Çocuk Gelişimi RED
BERKAN ŞEN İlk ve Acil Yardım KABUL

 

 

YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI
 (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

Ad Soyadı Bölüm / Program Başvuru Sonucu
RANA IŞIK Çocuk Gelişimi KABUL
MUSTAFA GÜLAYDIN Tıbbi Görüntüleme Teknikleri KABUL

 

ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU
YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI
(EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

Ad Soyadı Bölüm Değerlendirme
SEVİLAY KOMAN Adalet KABUL

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ LİSTESİ
(EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

Ad Soyadı Bölüm Değerlendirme
MEHMET OĞUZ UYSAL Elektrik Elektronik Mühendisliği KABUL
ESLEM ÇAKIN Elektrik Elektronik Mühendisliği KABUL
AHMET ONAK Elektrik Elektronik Mühendisliği RED
MUHAMMET ALİ YILDIZ Makine Mühendisliği RED
HASAN HÜSEYİN MUTLU Bilgisayar Mühendisliği KABUL
KAAN MUSTAFA YAVUZ İnşaat Mühendisliği KABUL

 

SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU
YURT İÇİ YÜKSEKÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SONUÇLARI
 (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

Ad Soyadı Bölüm Değerlendirme
ZEYNEP GÜL VANLI Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon KABUL
SİBEL BAYRAM Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon KABUL
MERVE NUR DİNÇER Beslenme ve Diyetetik KABUL
RABİA ŞEN Ebelik KABUL
FİGEN TOK Çocuk Gelişimi KABUL
NESLİHAN ÇİMEN Çocuk Gelişimi KABUL
NURBAHAR ŞEVİK Çocuk Gelişimi KABUL
RABİA ALTIKAT Çocuk Gelişimi KABUL
Yatay geçiş hakkı kazanan öğrencilerimiz, 02 Şubat 2018 mesai bitimine kadar  kayıt işlemleri için Öğrenci İşleri Koordinatörlüğüne başvurunuz.

 


29 Ocak 2018