2018/2019 Çift Anadal Başvuru Sonuçları
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çift Anadal Başvuru Sonuçları
Adı Soyadı Bölümü Çift Anadal Programı Durum
Talha Burak  Kılınç Lojistik Yönetimi Sisgortacılık ve Sosyal Güvenlik Kabul
Ahmet Hakan  Akdemir Enerji Yönetimi Uluslararası Ticaret Kabul
Abdullah  Gider İslam Ekonomisi ve Finans Uluslararası Ticaret Kabul
Nisa  Odacı İletişim Tasarımı ve Yönetimi Uluslararası Ticaret Kabul
Suna  Erdoğan Sosyoloji Enerji Yönetimi Kabul
Beyza Şimşek Sosyoloji Enerji Yönetimi Kabul
Aybüke  Seyhan Çocuk Gelişimi İşletme Kabul
Ayşe  Esenkaya İslam Ekonomisi ve Finans İşletme Kabul
Ceren  Alpay Uluslararası Ticaret İşletme Kabul
Hatice Nur Karaman Çocuk Gelişimi İşletme Kabul
Nihal   Budak İslam Ekonomisi ve Finans İşletme Kabul
Onuralp Özkan Odyoloji İşletme Red
Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Çift Anadal Sonuçları
Büşra  Teber Tarih Sosyoloji Kabul
Nisa  Odacı İletişim Tasarımı ve Yönetimi Sosyoloji Kabul
Emine  Güney Tarih Sosyoloji Kabul
Aybüke  Seyhan Çocuk Gelişimi Sosyoloji Kabul
Rabia Gül Tatar Tarih Sosyoloji Red
Gülşah Özdeğer Sosyoloji Psikoloji Kabul
Nihan Nil Atasoy Çocuk Gelişimi Psikoloji Kabul
Safinaz Civan Sosyal Hizmet Psikoloji Kabul
Nergis Durak Sosyoloji Psikoloji Kabul
Hatice Sarıçat Sosyal Hizmet Psikoloji Kabul
Şerife Nur  Başsoy İletişim Tasarımı ve Yönetimi Psikoloji Kabul
Büşra  Teber Tarih Psikoloji Kabul
Saliha Uysal Sosyal Hizmet Psikoloji Kabul
İrem  Köse Sosyoloji Psikoloji Kabul
Büşra  Özçelik Sosyoloji Psikoloji Kabul
Nur Yılmaz Sosyoloji Psikoloji Kabul
Saadet Odunkıran Sosyal Hizmet Psikoloji Kabul
Büşra  Demir İletişim Tasarımı ve Yönetimi Psikoloji Red
Emine  Güney Tarih Psikoloji Red
Nisa  Odacı İletişim Tasarımı ve Yönetimi Psikoloji Red
Şeyma Nur Akdemir Tarih Psikoloji Red
Hatice Kübra Davarcı Sosyal Hizmet Psikoloji Red
Sebiha Gökdemir Sosyal Hizmet Psikoloji Red
Fatma Merve Akkanat Sosyal Hizmet Psikoloji Red
Şeyda  Büyükbabacan Sosyoloji Psikoloji Red
Saadet Odunkıran Sosyal Hizmet Psikoloji Red
Cemre Öztürk Sosyal Hizmet Psikoloji Red
Suna  Erdoğan Sosyoloji Psikoloji Red
Beyza Şimşek Sosyoloji Psikoloji Red
Fatma  Demir Sosyoloji Psikoloji Red
Ayşe  Çelik Sosyoloji Psikoloji Red
Emre Dumlu Sosyoloji Psikoloji Red
Zilan Dumanlıdağ Sosyoloji Psikoloji Red
Cansu Yıldırım Sosyoloji Psikoloji Red
Saliha Özince Sosyoloji Psikoloji Red
Emine Rümeysanur Bağcı Sosyoloji Psikoloji Red
Miyasenur Atçı Sosyoloji Psikoloji Red
Zeynep İrem  İdikut Sosyoloji Psikoloji Red
Gamze Elbir Sosyoloji Psikoloji Red
Elif Canayakın Çocuk Gelişimi Psikoloji Red
Aybüke  Seyhan Çocuk Gelişimi Psikoloji Red
Nurbahar Şevik Çocuk Gelişimi Psikoloji Red
Emine Ceylan Sosyoloji Psikoloji Red
Hatice Nur Karaman Çocuk Gelişimi Psikoloji Red
Cihan  Çalışır Elektrik Elektronik Mühendisliği Psikoloji Red
Zahide Tuğba Çetin Beslenme ve Diyetetik Psikoloji Red
Beyza Karaman Çocuk Gelişimi Psikoloji Red
Hatice  Baltacı Çocuk Gelişimi Psikoloji Red
Hatice Camcı Tarih Psikoloji Red
Rabia Gül Tatar Tarih Psikoloji Red
Kadriye Cilalıtaş Tarih Psikoloji Red
Latif Emre Şeneran Lojistik Yönetimi Psikoloji Red
Maide Nur Demirtaş Sosyal Hizmet Psikoloji Red
Gülşah Özdeğer Sosyoloji Sosyal Hizmet Kabul
Nergis Durak Sosyoloji Sosyal Hizmet Kabul
Büşra  Teber Tarih Sosyal Hizmet Kabul
Sümeyye Hamra Kotan Psikoloji Sosyal Hizmet Kabul
Nur Yılmaz Sosyoloji Sosyal Hizmet Kabul
Büşra  Demir İletişim Tasarımı ve Yönetimi Sosyal Hizmet Kabul
Şeyda  Büyükbabacan Sosyoloji Sosyal Hizmet Kabul
Emine Güney Tarih Sosyal Hizmet Kabul
Aybüke  Seyhan Çocuk Gelişimi Sosyal Hizmet Kabul
Emine Rümeysanur Bağcı Sosyoloji Sosyal Hizmet Kabul
Hatice Baltacı Sosyoloji Sosyal Hizmet Kabul
Nurbahar Şevik Çocuk Gelişimi Sosyal Hizmet Kabul
Latif Emre Şenaran Lojistik Yönetimi Sosyal Hizmet Red
Suna  Erdoğan Sosyoloji Sosyal Hizmet Red
Kadriye Cilalıtaş Tarih Sosyal Hizmet Red
Hatice Camcı Tarih Sosyal Hizmet Red
Beyza Şimşek Sosyoloji Sosyal Hizmet Red
Zehra Can Psikoloji Sosyal Hizmet Red
Nazan Rümeysa Tekin Psikoloji Sosyal Hizmet Red
Emine Ceylan Sosyoloji Sosyal Hizmet Red
Rana Nur Baysal  Grafik Tasarım İletişim Tasarımı ve Yönetimi Kabul
Latif Emre Şeneran Lojistik Yönetimi İletişim Tasarımı ve Yönetimi Kabul
Hatice Kırgız Sosyoloji İletişim Tasarımı ve Yönetimi Red
Yabancı Diller Yüksekokulu Çift Anadal Sonuçları
Rabia Gül Tatar Tarih Mütercim Tercümanlık Arapça Red
Hatice  Camcı Tarih Mütercim Tercümanlık Arapça Red
Şeyma Nur Akdemir Tarih Mütercim Tercümanlık Arapça Red
Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Çift Anadal Sonuçları
Bekir Enes Bilir İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Ümmügülsüm Düdükçü İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Muhammed Raşit Doğan İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Elif Gamze  Aytekin İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Fatih Furkan Canbaz İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Şeyma Nur Saçıkara İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Mehmet Ali  Eskicioğlu İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Almıla Ebret İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Sevde Çağlayan İç Mimarlık Mimarlık Kabul
Muhammed Bahaddin Atabey İnşaat Mühendisliği Mimarlık Kabul
Beyza Geneli Resim Grafik Tasarım Kabul
Zeynep Akpınar İç Mimarlık Mimarlık Red
Sümeyye Küçükkıvanç İç Mimarlık Mimarlık Red
Zeynep Tutkun İç Mimarlık Mimarlık Red
Veysel  Oğuz İç Mimarlık Mimarlık Red
Zübeyde Çiçek İç Mimarlık Mimarlık Red
Mühendislik Fakültesi Çift Anadal Sonuçları
Sabahat Sümeyye Güçlü Elektrik Elektronik Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği Kabul
Mustafa Nihat Tosuner Elektrik Elektronik Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği Kabul
Behice Gülsüm Çelik Elektrik Elektronik Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği Kabul
Gülnihal  Korucu Elektrik Elektronik Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği Kabul
Rümeysa  Tatar Elektrik Elektronik Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği Kabul
Diaa M.H  Ziara Elektrik Elektronik Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği Kabul
Cihan  Çalışır Elektrik Elektronik Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği Kabul
Rümeysa Tatar Elektrik Elektronik Mühendisliği Mekatronik Mühendisliği Kabul
Rafiullah Quraishi Makine Mühendisliği İnşaat Mühendisliği Red
Şule Tunahan Bilgisayar Mühendisliği Elektrik Elektronik Mühendisliği Kabul
Ayşegül Yurtdakal Bilgisayar Mühendisliği Elektrik Elektronik Mühendisliği Kabul
Hacer Torus Endüstri Mühendisliği Elektrik Elektronik Mühendisliği Red
Esra Uslu Endüstri Mühendisliği Elektrik Elektronik Mühendisliği Red
Selin  Özşahin Endüstri Mühendisliği Elektrik Elektronik Mühendisliği Red
Mustafa  Koçak Lojistik Yönetimi Endüstri Mühendisliği Red
Enes Tozlu Uluslararası Ticaret Endüstri Mühendisliği Red
Talha Burak Kılıç Lojistik Yönetimi Endüstri Mühendisliği Red
Mehtap Al Lojistik Yönetimi Endüstri Mühendisliği Red
Latif Emre Şenaran Lojistik Yönetimi Endüstri Mühendisliği Kabul
Alp Eren Doğdu Lojistik Yönetimi Endüstri Mühendisliği Kabul
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Çift Anadal Başvuru Sonuçları
Sedef  Ayvaz Hemşirelik Odyoloji Kabul
Beyza Nur Gözlemeci Hemşirelik Odyoloji Kabul
Büşra  Keleş Hemşirelik Odyoloji Kabul
Nurbahar Şevik Çocuk Gelişimi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kabul
Sedef  Ayvaz Hemşirelik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Red
Beyza Nur Gözlemeci Hemşirelik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kabul
Büşra  Keleş Hemşirelik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kabul
Beyza    Karaman Çocuk Gelişimi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Red
Ebru  Erbil Hemşirelik Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Kabul
Beyza Karaman Çocuk Gelişimi Ebelik Kabul
Nurbahar Şevik Çocuk Gelişimi Ebelik Kabul
Hediye Beyza Koyuncu Odyoloji Beslenme ve Diyetetik Kabul
Makbule Erdoğan Hemşirelik Beslenme ve Diyetetik Kabul
Hatice  Tunç Odyoloji Beslenme ve Diyetetik Kabul
Fatıma Fırat Odyoloji Beslenme ve Diyetetik Kabul
Büşra  Keleş Hemşirelik Beslenme ve Diyetetik Kabul
Beyza Nur Gözlemeci Hemşirelik Beslenme ve Diyetetik Red
Aybüke  Seyhan Çocuk Gelişimi Beslenme ve Diyetetik Red
Sedef  Ayvaz Hemşirelik Beslenme ve Diyetetik Red
Nurbahar Şevik Çocuk Gelişimi Beslenme ve Diyetetik Red
Melike Nur Özcan Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Beslenme ve Diyetetik Red
Onuralp Özkan Odyoloji Beslenme ve Diyetetik Red
Ebru  Erbil Hemşirelik Beslenme ve Diyetetik Red
Nergis Durak Sosyoloji Çocuk Gelişimi Kabul
Hatice  Tunç Odyoloji Çocuk Gelişimi Kabul
Büşra  Özçelik Sosyoloji Çocuk Gelişimi Kabul
Nur Yılmaz Sosyoloji Çocuk Gelişimi Kabul
Beyza Nur Gözlemeci Hemşirelik Çocuk Gelişimi Kabul
Onuralp Özkan Odyoloji Çocuk Gelişimi Red
Sedef  Ayvaz Hemşirelik Çocuk Gelişimi Red
Beyza Şimşek Sosyoloji Çocuk Gelişimi Red
Suna  Erdoğan Sosyoloji Çocuk Gelişimi Red
Şeyda  Büyükbabacan Sosyoloji Çocuk Gelişimi Red
Emine Ceylan Sosyoloji Çocuk Gelişimi Red
Neşe Sofu Ebelik Hemşirelik Kabul
Nurbahar Şevik Çocuk Gelişimi Hemşirelik Kabul
Beyza Karaman Çocuk Gelişimi Hemşirelik Kabul
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çift Anadal Sonuçları
Hande Akın Diyaliz Fizyoterapi Kabul
Hatice Altay Diyaliz Fizyoterapi Kabul
Şeyma Akçay Anestezi Fizyoterapi Kabul
Hande Akın Diyaliz Çocuk Gelişimi Kabul
Adem Gökmen Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Çocuk Gelişimi Kabul
Beyza Nur Gözlemeci Hemşirelik Anestezi Kabul
Sedef  Ayvaz Hemşirelik Anestezi Kabul
Hatice  Altay Diyaliz Anestezi Kabul
Melek Araç Fizyoterapi Anestezi Kabul
Emine  İnanç Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Anestezi Kabul
Eşenur Bütün Diyaliz Anestezi Red
Fatma Talo Fizyoterapi Anestezi Red
Fehmiye Özşahin Fizyoterapi Anestezi Red
Onuralp Özkan Odyoloji Diyaliz Kabul
Merve  Kaysı Hemşirelik Diyaliz Red
Hatice Altay Diyaliz İlk ve Acil Yardım Kabul
Ömer Çiçek Tıbbi Görüntüleme Teknikleri İlk ve Acil Yardım Kabul
Emine İnanç Tıbbi Görüntüleme Teknikleri İlk ve Acil Yardım Kabul
Beyza Nur Gözlemeci Hemşirelik Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kabul
Sedef Ayvaz Hemşirelik Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kabul
Hatice Altay Diyaliz Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kabul
Eşenur Bütün Diyaliz Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Kabul

25 Eylül 2018