YURT DIŞI YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ (MADDE 14 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Geldiği Üniversite Geldiği Bölüm Başvurduğu Sınıf Değerlendirme
1 Hilal YILMAZ AZERBAYCAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED****
2 Cihat Burak ÇİFTÇİ AZERBAYCAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 5.Sınıf RED****
3 Gülten AK AZERBAYCAN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED****
4 Merve ŞAHİN GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf ASİL
5 Gökalp Erdem BERBER GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf ASİL
6 Fatma ŞENOL GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf ASİL
7 Anıl Mehmet ERDUR GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 1.YEDEK
8 Elif Naz GÖRGEN GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 2.YEDEK
9 Furkan KUYUMCU GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 3.YEDEK
10 Adem BULUT GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 4.YEDEK
11 Ömer Fatih KARAÇAL GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 5.YEDEK
12 İlknur ÖZKAYA GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf ASİL
13 Mehmet NİZAMLIOĞLU GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf ASİL
14 Abubekir GÜNEŞ GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf 1.YEDEK
15 Tuğçe SALMAN GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf 2.YEDEK
16 Azad YILMAZ GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf 3.YEDEK
17 Nuray KUYUMCUOĞLU GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf 4.YEDEK
18 Hatice Nur KARACA GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf 5.YEDEK
19 Beytullah KARADENİZ GİRNE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf 6.YEDEK
20 Mert GÜZEL NAHCIVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf RED****
21 Elif Sultan KARASU NAHCIVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 5.Sınıf RED****
22 Sevda GÜZEL NAHCIVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf RED****
23 İbrahim COŞKUN UKRAYNA KARAZİN KHARKİV MİLLİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED****
24 Salih KILIC UKRAYNA KARAZİN KHARKİV MİLLİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED****
25 Mehmet Tolga AYDEMİR UKRAYNA KARAZİN KHARKİV MİLLİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED****
26 Engin Kıvanç COŞKUN UKRAYNA KARAZİN KHARKİV MİLLİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED****
27 Belemir CEYLAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf ASİL
28 Gökçe İnci KARA YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf ASİL
29 Mustafa Kemal ÖZTÜRK YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf ASİL
30 Ömer Faruk KÜLÇÜR YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf ASİL
31 Enes Mustafa EBİNÇ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 1.YEDEK
32 Sena YUMUK YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 2.YEDEK
33 Buğra BAŞPINAR YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 3.YEDEK
34 Mehmet Fırat MALKOÇ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 4.YEDEK
35 Burak Can AKFIRAT YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 5.YEDEK
36 Hülya Afra ASLAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 6.YEDEK
37 Ayça Nur YİĞİT YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 7.YEDEK
38 Ebrar Nur SADE YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf 8.YEDEK
39 Rabia Tuğçe TOKER YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 5.Sınıf RED**
40 İlayda BALABAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 5.Sınıf RED**
41 Ahmet KARA YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 5.Sınıf RED**
42 Tolgahan TAPARLI YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
43 İlayda BAYKAN ALEMDAR YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
44 Kübra ÇİMEN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
45 Muhammed Said KIRIKÇI YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
46 Ummuhan Ahsen ÇELİK YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
47 Yasemin ÇİFTÇİ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
48 Ural TUNÇ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
49 Tuğçe İpek KAPLAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
50 Hediye Zelal KIRÇAY YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
51 Aybüke Tuğçe DEMİRBAŞ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED**
52 Ecem SÖNMEZ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
53 Melih Burak MEMİŞ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
54 Cemre YURDATAP YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
55 Başak Fatma TÜRKMEN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
56 Berivan KAYMAZ YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
57 Hamza Berat ÇELİK YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
58 Tuğçe ASLAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
59 Betül KUZUCA YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf RED**
60 Alihan ÖZSU YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf RED****
61 Pelin MERCAN YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf RED****
62 Eylül Deniz HEKİMOĞLU YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf RED**

NOT:
** Fakültemiz yönetmeliğinde bulunan geçme notu dikkate alınarak değerlendirme yapılacaktır.
**** Fakültemiz ders içeriğine uygun olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

 YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Geldiği Üniversite Geldiği Bölüm Başvurduğu Sınıf Değerlendirme
1 Hilal GÜMÜŞTAŞ SANKO ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf RED****
2 Alaeddin Muhammed DEMİR KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED*
3 Bige Korday ÖZDEMİR YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf RED*
4 Ali YÖNET AYDIN ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 2.Sınıf KABUL
5 Elif ABASIYANIK YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf KABUL
6 Ayşe ARKILIÇ YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf KABUL
7 Mahmut Rojda ÇAVLI SANKO ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 4.Sınıf RED****
8 Ataberk ANASIZ YENİ YÜZYIL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ 3.Sınıf KABUL

NOT:
* Sınıfta kalan öğrenci değerlendirmeye alınmayacaktır.
**** Fakültemiz ders içeriğine uygun olmayan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANIYLA YATAY GEÇİŞ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Geldiği Üniversite Değerlendirme
1 Rüveyda Sena KUŞ MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ KABUL
2 Remziye AKÇA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KABUL
3 Umut Raşit ALTIN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KABUL
4 Mehmet AYDIN MÜHENDİSLİK ENST KABUL
5 Dilara Yağmur IŞINKARALAR MİMAR SİNAN ÜNİVERSİTESİ KABUL
6 Şerife Nur CEYLAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KABUL
7 Muhammed Berkin FIRAT HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KABUL
8 Özgür Barış ÖZTÜRK ODTU (KUZEY KIBRIS KAMPÜSÜ KABUL
9 Aynur Bensu KILIÇ KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ KABUL
10 Eylül Deniz HEKİMOĞLU YAKINDOĞU ÜNİVERSİTESİ KABUL
11 Samet KÜÇÜKSARI SİVAS ÜNİVERSİTESİ KABUL
12 Kaan ÜMÜTLÜ SİVAS ÜNİVERSİTESİ KABUL
13 Gülay GÖKKAYA BOZOK ÜNİVERSİTESİ KABUL
14 Ayşe ARKILIÇ YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ KABUL
15 Aslı ATARBAY BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ KABUL
16 Emine Şura ERCİYES SİVAS ÜNİVERSİTESİ KABUL

27 Ağustos 2019