KAYIT TARİHLERİ
Kayıtlar, 04 Eylül - 06 Eylül 2019 Saat: 09.00 - 17.00 arasında Öğrenci İşleri Koordinatörlüğünde yapılacaktır.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER
1.Yatay geçişe engel bir durum olmadığına dair belge.

ÖĞRENCİLER İÇİN ÖNEMLİ NOT:
- Kayıtlı Bulunduğunuz Üniversiteden Kayıt Silme İşlemi YAPMAYINIZ!

HUKUK FAKÜLTESİ

HUKUK FAKÜLTESİNE YURT DIŞI YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 14 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Geldiği Üniversite Sınıf Değerlendirme
1 LEMAN KUMBUL Yakın Doğu Üniversitesi 2 ASIL
2 İREM AKDENİZ Yakın Doğu Üniversitesi 2 ASIL
3 KÜBRA YILDIRIM Yakın Doğu Üniversitesi 2 1.YEDEK
4 EMİNE ÇİMİ Yakın Doğu Üniversitesi 2 2.YEDEK
5 CUMALİ BURAK ÇOPUR Yakın Doğu Üniversitesi 2 3.YEDEK
6 AYTAÇ GÜLTEKİN Yakın Doğu Üniversitesi 3 ASIL
7 MUSTAFA HİLMİ AYDIN Yakın Doğu Üniversitesi 3 ASIL
8 MESUT ÇELİK Yakın Doğu Üniversitesi 3 1.YEDEK
9 MEHMET ÖZDEMİR Uluslararası Vizyon Üniversitesi 3 RED/QS SIRALAMASI SAĞLANMIYOR
10 MURAT MELİH SAĞLAM Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 2 ASIL
11 BARIŞ ERDAL Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 2 ASIL
12 YASİN DUMAN Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi 3 ASIL
13 EMİN BOZDAĞ Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi  2 1.YEDEK
14 EMİNE BETÜL SAĞIR Lefke Avrupa Üniversitesi 2 ASIL
15 SUZAN MELİSA ERDEM Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi 2 ASIL
16 TOLGAHAN DURAN Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi 2 ASIL
17 KÂMİL KARAKUZ Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi 2 1.YEDEK
18 HASAN ARAS Kıbrıs Sosyal Bilimler Üniversitesi 3 ASIL
19 MİRZEHAN BULUT Kıbrıs İlim Üniversitesi 2 ASIL
20 AHMET MELİH DİŞLİ Kıbrıs İlim Üniversitesi 3 ASIL
21 DİLEK BUSE SEYHAN Kharkiv National University of the name of V.N. Karazina 3 RED/EKSİK BELGE
22 GÜNEŞ TERLİKÇİ Girne Üniversitesi 2 ASIL
23 ALPEREN KÖRLÜ Girne Üniversitesi 2 ASIL
24 ORHUN KOÇOĞLU Girne Amerikan Üniversitesi 2 ASIL
25 MUHAMMET AKDOĞAN Doğu Akdeniz Üniversitesi 2 ASIL
26 DİLEK PİNEGÖZ Doğu Akdeniz Üniversitesi 2 ASIL
27 AHU SUNA Doğu Akdeniz Üniversitesi 2 1.YEDEK
28 TAHA ANIL ÖZÇELİK Doğu Akdeniz Üniversitesi 3 ASIL
29 HİCRAN ÇEKEN Doğu Akdeniz Üniversitesi 3 ASIL
30 ENES ŞENER Doğu Akdeniz Üniversitesi 3 RED/2018 YKS KILAVUZ ŞARTLARINI SAĞLAMIYOR
31 MEHMET SELİM ALTUNKAYA Doğu Akdeniz Üniversitesi 3 1.YEDEK
32 ZÜLKÜF ÜSTÜNDAŞ Doğu Akdeniz Üniversitesi 3 2.YEDEK
33 CEREN İPEK ERDOĞAN Doğu Akdeniz Üniversitesi 3 3.YEDEK
34 SAFA ÜNAL Ada Kent Üniversitesi 2 ASIL

HUKUK FAKÜLTESİNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 OĞULCAN KORKMAZ KABUL
2 FURKAN KESME KABUL
3 DİDE DOĞAN KABUL
4 AYYÜCCE YILDIZ KABUL
5 ERVA ATEŞ KABUL
6 LEYLA NUR TUNCER KABUL
7 SEDA DURMAZ KABUL
8 TEVFİK ACAR KABUL
9 SEREN KAYA KABUL
10 MUHAMMET SAMET KAYA KABUL
11 EBRAR URAL KABUL

HUKUK FAKÜLTESİNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 AYŞE TURAN KABUL
2 DİLARA TAŞDELEN KABUL
3 NİHAT ARDA MERCAN KABUL
4 AYBÜKE İREM AKDAŞ KABUL
5 HAZEL DERYA GÜNDOĞDU KABUL
6 YUNUS EMRE SARI KABUL
7 HASAN AKBULUT KABUL
8 KARDELEN KÜÇÜK KABUL
9 HAZAL BUDAK KABUL
10 BETÜL CANPOLAT KABUL
11 MUHAMMED FUAT AYDOS KABUL
12 NİLAY YILDIRAN KABUL
13 SELİM MUTLU KABUL
14 TUĞBA UÇAR KABUL
15 HAKAN TOLUNAY BURHAN KABUL
16 KAAN TÖZÜN KABUL

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 MEHMET PEKTAŞ KABUL
2 MUHAMMED ÇAĞATAY ERGÜLEN Ret (Ek Madde 1 ile geçiş hakkını kullanmış ve not ortalaması ile yatay geçiş başvuru şartını sağlamamaktadır)
3 MEHMET HALUK ALAGÖZ KABUL
4 SELMA VURGUN KABUL

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 ENES HAMURCU KABUL
2 FURKAN ÖZCAN KABUL
3 İBRAHİM KÜÇÜKKARACA KABUL
4 ÖMER FURKAN KÜÇÜKALADAĞLI KABUL

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 TAYYİP RIDVAN ARAPOĞLU KABUL

 BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 ALİ YILDIZ KABUL
2 MERT TURGUT KABUL
3 HÜDA NUR EMİNOĞLU KABUL

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ KURUM İÇİ YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 İSMAİL BURAK DEMİR KABUL
2 ALPEREN ŞAHİN KABUL

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU
ÇOCUK GELİŞİMİ PROGRAMINA YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 MERYEM ORMANKAYA KABUL

FİZYOTERAPİ PROGRAMINA YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 ABDURRAHMAN BULUT KABUL

FİZYOTERAPİ PROGRAMINA BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY SONUÇ GEÇİŞ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 BEYZA NUR AKHAN KABUL

ANESTEZİ PROGRAMINA BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 BEYZA NUR AKHAN KABUL

İLK VE ACİL YARDIM PROGRAMINA BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 CEREN NARİN KABUL
2 SENEM MİNE BOZDAĞ KABUL

DİYALİZ PROGRAMINA BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 HACER MİNA TEKELİ KABUL

SAĞLIK BİLİMLERİ YÜKSEKOKULU

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜNE YURT DIŞI YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 14 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Geldiği Üniversite Geldiği Bölüm Başvurduğu Sınıf Değerlendirme
1 Ahmet OLGUN Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon 3 RED *
NOT:

*YÖK’ ün 11.08.2017 tarihli yazısı gereğince öğrencinin DGS puanı Yüksekokulumuzun 2018 DGS taban puanından düşük olduğu için başvurusu reddedilmiştir.

HEMŞİRELİK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 MEHMET SAÇAN KABUL
2 FURKAN DURAN KABUL

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 EDA YILDIRIM KABUL

BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 GÜLSEREN İREM KELEŞ KABUL

BESLENME VE DİYETETİK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 DOĞUŞ METE ÖZDİREKTÖR KABUL

ODYOLOJİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 ATAKAN ÖKSÜZOĞLU KABUL
2 SEMRA NUR YAŞAR KABUL

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 SAMET YAVUZ KABUL
2 GİZEM HATİP KABUL

EBELİK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 MİRAÇ ULUTAŞ KABUL
2 AYŞE GÜL ZARARSIZ KABUL

SOSYAL VE BEŞERİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

PSİKOLOJİ BÖLÜMÜNE YURT DIŞI YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 14 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Geldiği Üniversite Geldiği Bölüm Başvurduğu Sınıf Değerlendirme
1 NESLİHAN UYAR Girne Amerikan Üniversitesi PSİKOLOJİ 3 KABUL
2 AHMET CAN SAVRAN Kıbrıs Sağlık Ve Toplum Bilimleri PSİKOLOJİ 2 KABUL
3 HATİCE GÜLTEKİN Uluslararası Kıbrıs PSİKOLOJİ 3 KABUL
4 MÜGE YERLİKAYA Uluslararası Kıbrıs PSİKOLOJİ 3 KABUL
5 İBRAHİM ÇINAR Uluslararası Kıbrıs PSİKOLOJİ 2 KABUL
6 MEHMET ÖZYER Yakın Doğu PSİKOLOJİ 2 KABUL
7 SULTAN SILA ERDEM Yakın PSİKOLOJİ 2 KABUL
8 ŞEHNAZ ERYAŞA KAYRAKLIK Bakü Devlet Ünv. PSİKOLOJİ 2 KABUL

PSİKOLOJİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 FATMA BETÜL YİĞİTBAŞ KABUL
2 ŞÜKRAN NAZ KORKMAZ KABUL
3 HELİN KARA KABUL
4 FATMA MERVE ŞAHİN KABUL
5 SEHER ÖZBEY KABUL
6 GÜRKAN ERDEMİR KABUL
7 HASİP HAKVERİR KABUL
8 MELDA ÜNAL KABUL
9 FATMA YALÇIN RED*

PSİKOLOJİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 NERGİZ ÇOBAN KABUL
2 OSMAN BERKAY CAN KABUL

İLETİŞİM TASARIMI VE YÖNETİMİ BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 HAKAN ATEŞ KABUL

SOSYAL HİZMET BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 ÖMER FARUK GÖKGÖZ KABUL
2 BURHAN APAN KABUL

İKTİSADİ ve İDARİ BİLİMLER  FAKÜLTESİ

İŞLETME BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. TC Kimlik No Ad Soyadı Değerlendirme
1 38899184730 Nurullah ASLAN KABUL
2 38896184894 Emrullah ASLAN KABUL

ULUSLARARASI TİCARET ve LOJİSTİK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. TC Kimlik No Ad Soyadı Değerlendirme
1 48097432502 Bahadır Kürşat YÜCE RED*
2 10946717948 İbrahim ÖZDEMİR RED*
NOT:

*Öğrencilerin yerleşme yılı olan 2017 yılı itibariyle, başvuru yapılan Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü açık bulunmadığından başvurular uygunluk koşulu taşımamaktadır.

GÜZEL SANATLAR VE TASARIM FAKÜLTESİ

MİMARLIK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 AYŞENUR ÜSTÜNDAĞ KABUL
2 FATMA NUR UĞUZ KABUL

İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 BERİKA DEMİR KABUL
2 SERDAR YENİGÜN KABUL
3 HÜSEYİN OĞUZ AKTİTİZ KABUL

GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (EK MADDE 1 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 EGEMEN YAŞAR KABUL

MİMARLIK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 FATMA NUR UĞUZ KABUL
2 ÜNAL KARAKAYA KABUL
3 RAMAZAN ÖZDEN KABUL
4 HASAN ESFENDİYAR KABUL
5 ENES ALTUNAY KABUL
6 EREN KOCADAĞİSTAN KABUL

İÇ MİMARLIK BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 FATMA NİSA ÇİFOĞLU RED- EŞDEĞER PROGRAM DEĞİLDİR.

GELENEKSEL TÜRK SANATLARI BÖLÜMÜNE YURT İÇİ YÜKSEK ÖĞRETİM KURUMLARINDAN YATAY GEÇİŞ SONUÇ LİSTESİ (MADDE 11 KAPSAMINDA)

S. Ad Soyadı Değerlendirme
1 HATİCE NURSEDA ÇÖKÜK KABUL

29 Ağustos 2019