Topluluğumuz, Türkiye’ de İlk ve Tek KTOKaratay Üniversitesi bünyesinde açılan “Enerji Yönetimi” bölümü öğrencileri tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Bölümüzü sektöre tanıtmak  ve öne çıkarmak için düzenlediğimizetkinliklerin yanı sıra üniversitemizdeki tüm bölümlere hitap eden etkinliklerdüzenliyoruz.


Üniversitemizin önemli ve aktif çalışmalaryapan topluluklarından biriyiz.


Öğrencilerin iş yaşantısına katkı sağlayacak konferans, söyleşi, panel,sempozyum vb. etkinlikler düzenleyerek öğrencilerin iş yaşamına başlarkenrakiplerine fark atacak bilgi ve donanıma sahip olmalarını sağlamak en büyükhedefimizdir.

Enerji konusunda düzenlediğimiz etkinliklerin yanında kişisel gelişim, gelecek,kariyer gelişimi, hukuk, liderlik, yönetim gibi konularda, alanında uzman veyetkili kişileri  öğrenciarkadaşlarımızla  bir araya getiriyoruz.

Topluluğumuz, öğrencilerin kariyerleri için öğrencilerden gelen istekler,talepler doğrultusunda etkinliklerini organize ederek öğrencilerin gelişiminedoğrudan katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Enerji, gelecek, yönetim, liderlik, hukuk, kariyer gelişim, kişisel gelişim, işhayatına hazırlık, özgüven gibi konularda eksiklerin olduğunu düşünüyorsantopluluğumuzun düzenlediği etkinliklere katılmalısın. Seni ve çevrendekiarkadaşlarını aramızda görmek isteriz.


Topluluk Başkanı: Ahmet Hakan AKDEMİR

Mail: akdemirahmethakan@gmail.com

Danışman: Arş. Gör. Ayşegül Uçkun ÖZKAN

Mail: aysegul.uckun@karatay.edu.tr