KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ DEMİR ATLILARTOPLULUĞU olarak  Vizyonumuz;

Bugünkü değerlerimizden yolaçıkarak;  gerek motosiklet bilinci,gerekse toplumsal olaylara karşı duyarlılığıyla Türkiye’nin örnekgösterilen motosiklet topluluklarından biri olmaktır. Motosiklet kullanımınıngün geçtikçe arttığı bu günlerde; motosikletin kullanışlı ve pratik bir taşıtolduğunu önce Konya’da,  daha sonra tümTürkiye’de tanıtmaktır. Aynı zamanda okulumuz KTO Karatay Üniversitesini eniyi şekilde temsil etmektir. İnanıyoruz ki hayatlarına dokunduğumuz herkes motosikletin apayrı birkültür ve yaşam tarzı olduğunu anlayacaktır.

KTO KARATAY ÜNİVERSİTESİ DEMİR ATLILARTOPLULUĞU olarak  Misyonumuz;

Okuldaki motosikletleri, motosikletmeraklılarını bir çatı altına toplamak ve bilinçli, eğitimli, çevresine duyarlısürücüler ortaya çıkarıp, diğer üniversitelerin motosiklet topluklarıarasında saygın bir yer edinmektir.

Motosikletehevesli olan fakat ne yapacağını bilmeyen insanları aydınlatmak,

insanlarımotosiklete ve sürücülerine karşı bilinçlendirmek, motosiklete olan bakışaçılarını iyi yönde beslemek ve motosikletlerin fark edilmelerini sağlamak yineamaçlarımızdan bir tanesidir.

Motosikletleilgisi olanların veya motosiklet ve kültürü hakkında bilgi almak isteyenlerinortak adresi olup paylaşımlara ev sahipliği yapmak ve çeşitli sosyalsorumluluk projeleri gerçekleştirmek hedeflenmektedir.

Kulübümüzde öğrenciler düşünen, sorgulayan, sorumluluk alan,çözüm üretebilen ve motosiklet kültürünü hakkında çevresini bilinçlendirebilenbireylerdir.

Aracın Motosiklet, Amacın ise birliktelik,bilinçlendirme, Kişisel gelişim, ve toplumumuza faydalı bireyler yetiştirmekolduğu bu oluşumda motosiklet sever öğrencilerimiz bir araya gelmekle birliktemotosiklet dışı aktivitede de beraber olacağız.

Topluluk Başkanı: Cihat YALÇIN

Mail: chtylcn@gmail.com

Danışman: Arş. Gör. Süleyman ÖZER

Mail: suleyman.ozer@karatay.edu.tr